Pakiety

Zdrowie Seniora
uzdrowiskowy pobyt rehabilitacyjnyUzdrowiskowy pobyt rehabilitacyjny w Konstancinie Jeziornie to dobry wybór dla osób, które chcą poprawić ogólną kondycję fizyczną, sprawność ruchową i złagodzić dolegliwości bólowe korzystając z intensywnej fizjoterapii, a jednocześnie pragną odpocząć korzystając z mikroklimatu Tężni Solankowej i Parku Zdrojowego.

Pakiet zawiera:

 • Zakwaterowanie: 7 noclegów lub ich wielokrotność (14 i 21 noclegów) do wyboru w obiektach: Szpital Sue Ryder, Biały Dom, Hotel Uzdrowiskowy Konstancja. Pokoje jednoosobowe (w miarę dostępności*, dodatkowo płatne) i dwuosobowe. We wszystkich pokojach bezpłatny dostęp do TV i WiFi.
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w restauracji danego obiektu.
 • Konsultacja lekarza specjalisty.
 • Zabiegi: 15 zabiegów indywidualnie zleconych przez lekarza z bazy zabiegów rehabilitacji ruchowej, fizyko i balneoterapii. Wykonywane w Szpitalu Sue Ryder lub Centrum Terapii Narządu Ruchu Biały Dom w zależności od miejsca zakwaterowania Kuracjusza, realizowane przez 5 dni w tygodniu (w przypadku przypadających świąt zabiegi podlegają przeplanowaniu na dni robocze).
 • Całodobowa recepcja, dostęp do całodobowej opieki pielęgniarskiej w Szpitalu Sue Ryder (nie uwzględnia kosztów zużytych leków i wyrobów medycznych).
 • Inhalacje oddechowe: bezpłatny wstęp do Tężni Solankowej.
 • Jeden bezpłatny seans w basenie solankowym i 50 proc. zniżki na kolejne seanse solankowe.
 • Parking gratis w obiektach: Biały Dom i Hotel Uzdrowiskowy Konstancja.
* w sprawie pojedynczych pokoi prosimy o bezpośredni kontakt z rezerwacją/rejestracją

Pakiet Zdrowie Seniora jest adresowany do osób samodzielnych w codziennych czynnościach (pełna samoobsługa).*

Naszym Kuracjuszom zapewniamy dostęp do szerokiej gamy usług medycznych (dodatkowo płatne - patrz cennik) oraz usług pielęgniarskich (dodatkowo płatne - patrz cennik). Oferujemy:

 • Konsultacje doświadczonych lekarzy specjalistów, psychologów i dietetyków
 • Pogłębione, kompleksowe badania diagnostyczne i laboratoryjne
 • Możliwość zakupienia uzdrowiskowych produktów kosmetycznych
Do dyspozycji Kuracjuszy oddajemy także kompleks Eva Park Life & Spa
Cena Pakietu Zdrowie Seniora wynosi: 7 dni 14 dni 21 dni
1 os. w pokoju dwuosobowym 1 330 zł 2 450 zł 3 570 zł
1 os w pokoju dwuosobowym dla 1 osoby (pokój na wyłączność) 1 680 zł 3 150 zł 4 620 zł
2 osoby w pokoju dwuosobowym (oferta PREMIA) 2 450 zł 4 690 zł 6 930 zł
Oferta obowiązuje do 17.12.2017 r.

Uwagi: Pobyt w ramach pakietu zaczyna się od niedzieli (kolacją) i trwa do niedzieli (ze śniadaniem). Doba hotelowa: od 14.00 do 11.00. Dopłata do pokoju 2-os. dla 1 osoby – 50 zł. Opłata za pakiet nie zawiera kosztów leków.

* Podczas programu rehabilitacyjnego w Białym Domu istnieje możliwość zapewnienia pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych i opieki higienicznej w przypadku osób wymagających ww. opieki. Opieka pielęgnacyjna jest dodatkowo płatna według obowiązującego cennika.
 • Przy jednoczesnej rezerwacji, druga osoba w pokoju dwuosobowym korzysta z OFERTY PREMIA 7 dni / osoba za 1120 zł. OFERTA PREMIA obejmuje także dłuższe jednoczesne pobyty drugiej osoby w tym samym pokoju (14 dni za 2240 zł lub 21 dni za 3360 zł).
 • Uzdrowiskowy pobyt rehabilitacyjny "Zdrowie Seniora" drugiej osoby w pokoju dwuosobowym w ramach OFERTY PREMIA można też wykorzystać przy okazji rehabilitacji finansowanej w ramach świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia. Pobyt osoby towarzyszącej pacjentowi skierowanemu przez NFZ do Szpitala Sue Ryder kosztuje 160 zł/dzień/osoba w pokoju dwuosobowym (w cyklach 7 dni za 1120 zł, 14 dni za 2240 zł lub 21 za 3360 zł w trakcie trwania rehabilitacji z NFZ).

Informacje, rezerwacje, sprzedaż

tel.: (22) 484 28 88, kom.: +48 667 771 148 - czynne całą dobę (24h)
e-mail: rezerwacje@uzdrowisko-konstancin.pl