Usługi medyczne

Pakiety

Cennik usług medycznych


Otaczamy opieką każdego z naszych Pacjentów, zapewniając komfortowe warunki pobytowe, gastronomiczne i rekreacyjne. Dbamy, by nasi Goście mogli zregenerować siły, wzmocnić organizm i w pełni się zrelaksować.

Rehabilitacja neurologiczna
1 11 - Usługi medyczne

pozwoli Ci poznać przyczyny twojego dyskomfortu, z którym się borykasz. Wnikliwy wywiad i badanie kliniczne pomogą ustalić skuteczny plan rehabilitacji, który sprawi by efekty zaproponowanej rehabilitacji były jak najszybsze i najskuteczniejsze.

Cena: 100zł
1 11 - Usługi medyczne

podczas konsultacji zbierany jest dokładny wywiad i analizowana jest dokumentacja medyczna pacjenta. Informacje pochodzące z wywiadu i dokumentacji medycznej pozwalają neuropsychologowi postawić wstępne hipotezy, a także doradzić kierunek działań terapeutycznych.

Cena: 120zł (do 45min.)
1 11 - Usługi medyczne

podczas konsultacji zbierany jest dokładny wywiad i analizowana jest dokumentacja medyczna pacjenta. Informacje pochodzące z wywiadu i dokumentacji medycznej pozwalają neurologopedzie postawić wstępne hipotezy, a także doradzić kierunek działań terapeutycznych.

Cena: 120zł (do 45min.)
1 12 - Usługi medyczne

Podczas diagnozy specjalista opisuje cały przebieg konsultacji w postaci raportu, co pozwala zaplanować odpowiedni dla pacjenta kierunek badań. Kierowana jest do dorosłych cierpiących na chorobę Alzheimera lub Parkinsona, a także dla dzieci z opóźnieniem rozwoju mowy.

Cena: 250zł
1 12 - Usługi medyczne

Podczas diagnozy specjalista opisuje cały przebieg konsultacji w postaci raportu, co pozwala zaplanować odpowiedni dla pacjenta kierunek badania neuropsychologicznego. Skierowana do osób, u których występują zaburzenia funkcji poznawczych, czyli tych zdolności, które pozwalają odbierać i przetwarzać bodźce docierające z otoczenia.

Cena: 250zł
1 13 - Usługi medyczne

Terapia dla osób, które mają problemy z kontrolą ruchów celowych, pamięcią, zmysłami oraz utrzymywaniem uwagi. Podczas terapii występują ćwiczenia zaburzonych funkcji, dzięki czemu można poznać alternatywne metody zapobiegania tym problemom.

Cena: 100 zł / (30-45min.)
1 14 - Usługi medyczne

przeznaczona jest dla dzieci i dorosłych z uszkodzeniem ośrodkowego i/lub obwodowego układu nerwowego. Metody i techniki terapeutyczne dobieramy indywidualnie do pacjenta w zależności od wyniku przeprowadzonej wcześniej diagnozy funkcjonalnej i komunikacyjnej.

Cena: 100zł / 30-45 min.
Konsultacje lekarskie i diagnostyka
1 11 - Usługi medyczne

to konsultacja wykonywana w pełni profesjonalnie, w którym przeprowadzany jest wywiad z pacjentem, a także wykonywane jest szczegółowe badanie ( dodatkowo EKG ).

Cena: 120zł
1 11 - Usługi medyczne

to konsultacja dla ludzi chorujących na nadciśnienie tętnicze. Lekarz najpierw przeprowadza wywiad, z którego przebiegu będzie można ustalić przyszłe leczenie pacjenta. (dodatkowo EKG)

Cena: 120zł
1 11 - Usługi medyczne

to konsultacja dla ludzi cierpiących na choroby układu nerwowego obwodowego i ośrodkowego. Podczas wywiadu specjalista dokładnie przyjrzy się dolegliwością i przekaże rzetelną informację na temat stanu zdrowia, a także doradzi w dalszym postępowaniu leczniczym.

Cena: 130zł
1 11 - Usługi medyczne

to konsultacja u specjalisty, który zajmuje się organizmem pacjenta kompleksowo. Diagnozuje oraz leczy choroby układów i narządów.

Cena: 120zł
1 11 - Usługi medyczne

to konsultacja u specjalisty, który pomaga pacjentom narzekającym na ból narządów ruchu. Wizyta u specjalisty ortopedy wskazana jest dla ludzi chorujących na osteoporozę, wady postawy oraz choroby zwyrodnieniowe stawów.

Cena: 120zł
1 15 - Usługi medyczne

to badanie w którym specjalista bada przyczyny problemów kardiologicznych. Między innymi ocenia anatomię i czynność serca a także wskazuje profilaktykę chorób układu krążenia.

Cena: 120 zł
1 16 - Usługi medyczne

to badanie na bieżni, kontrolowane przez lekarza specjalistę, dzięki któremu pacjent dostanie informację o wydolności fizycznej, o ewentualnym ryzyku wystąpienia choroby wieńcowej oraz o reakcji ciśnienia tętniczego.

Cena: 130zł
1 17 - Usługi medyczne

metoda badania rytmu pracy serca, w której na klatce piersiowej pacjenta zamontowany jest aparat z elektrodami, który zapisuje aktywność serca. W późniejszym czasie pozwala specjaliście zinterpretować wyniki badania. Sygnały są rejestrowane z 3 lub z 12 odprowadzeń. Najczęściej jest wykonywany na okres 24 godzin.

Cena od: 120 zł
1 17 - Usługi medyczne

to całodobowe (24 godzinne) pomiary ciśnienia co 15 minut w czasie aktywności i co 30 minut w nocy, dokonywane lekkim rejestratorem w warunkach normalnej aktywności w codziennych warunkach życiowych.

Cena: 120 zł

to badanie krzepnięcia krwi, które jest podstawowym badaniem krwi używanym do stwierdzenia parametru powodującego zaburzenia. Jeśli INR wykaże niską krzepliwość krwi mogą występować krwawienia, a ryzyko powstania skrzepu jest małe. Przy wysokiej krzepliwości krwi może powstać zakrzepica.

Cena: 35 zł
Egzorehabilitacja
1 18 - Usługi medyczne

Rozpoczyna się badaniem kwalifikującym podczas którego lekarz przeprowadza wywiad oraz badanie, które zakwalifikuje pacjenta do terapii z egzoszkieletem. Wskazane dla ludzi ze zmniejszoną sprawnością kończyn, osób sparaliżowanych a także chorujących na stwardnienie rozsiane. Terapia obejmuje jedną sesję, a także blok 5 i 10 sesji.

Sesja egzo z terapeutą (pojedyncza sesja): 150zł
Blok 5 sesji: 700zł
Blok 10 sesji: 1200zł

* - Centrum Terapii Narządu Ruchu Biały Dom, ** - Szpital Rehabilitacji Kardiologicznej, Neurologicznej, Szpital Uzdrowiskowy. Cennik obowiązuje od 7 sierpnia 2017 r.

Szpital Rehabilitacji Kardiologicznej i Neurologicznej Uzdrowiska Konstancin-Zdrój SA jest wysoko specjalistyczną placówką leczącą pacjentów z terenu całego kraju, a także z zagranicy. Placówka dąży do zapewnienia wszystkim pacjentom kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie w atmosferze życzliwości i przyjaznym otoczeniu, łagodzącym cierpienie i rozłąkę z najbliższymi. Szpital działa w strukturach Uzdrowiska Konstancin-Zdrój S.A. od ponad 45 lat.

Centrum Terapii Narządu Ruchu Biały Dom prowadzi kompleksową rehabilitację pacjentów w zakresie schorzeń narządu ruchu, neurologii, reumatologii czy chorób dróg oddechowych. Kierujemy naszą ofertę dla pacjentów, którzy poszukują zarówno alternatywnych wobec farmakoterapii zabiegów leczniczych, jak i nowoczesnych metod terapeutycznych z wykorzystaniem najwyższej klasy wyposażenia.

Fizjoterapia

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------