Pakiety

Rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy stawuPacjent opuszczając szpital po wszczepieniu endoprotezy wymaga rehabilitacji i profilaktyki przeciwzakrzepowej. Aby uniknąć wystąpienia choroby zakrzepowo-zatorowej, osoba po zabiegu powinna być szybko uruchamiana i wdrożone powinno być podawanie odpowiednich leków. Dla osób po wszczepieniu endoprotezy przygotowaliśmy wstępny program rehabilitacji wraz z pobytem w naszej placówce. Program zapewnia zabiegi przywracają siłę mięśniową i funkcję stawu oraz ma na celu poprawę koordynacji ruchowej, pozwalając na szybki i bezpieczny powrót do pełnej sprawności.

Pakiet Rehabilitacji po wszczepieniu endoprotezy stawu jest adresowany do osób samodzielnych w codziennych czynnościach (pełna samoobsługa).*

Pakiet Rehabilitacji Endoprotezy zawiera:

  • Zakwaterowanie: 7 noclegów lub ich wielokrotność (14 i 21 noclegów) w Szpitalu Sue Ryder. Pokoje jednoosobowe (w miarę dostępności*, dodatkowo płatne) i dwuosobowe. We wszystkich pokojach bezpłatny dostęp do TV i WiFi.
  • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadanie/obiad/kolacja).
  • Wstępne badanie lekarza specjalisty oraz codzienna konsultacja lekarska.
  • Indywidualnie dobrana rehabilitacja - zabiegi i zajęcia są realizowane poniedziałek-piątek.
  • 15 (5 - 20 min) zabiegów medycyny fizykalnej wg. wskazań lekarskich.
  • 5 (30 min) terapii indywidualnych.
  • 5 (20 min) masaży częściowych.
  • Całodobową opiekę lekarsko-pielęgniarską (nie uwzględnia kosztów zużytych leków i wyrobów medycznych).
Podczas programu rehabilitacyjnego istnieje możliwość wykonania także dodatkowych konsultacji, badań oraz zabiegów. Są one dodatkowo płatne według obowiązujących cenników (cennik usług medycznych, cennik usług pielęgniarskich).
Cena Pakietu Rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy wynosi: 7 dni 14 dni 21 dni
1 os. w pokoju dwuosobowym 1 645 zł 2 870 zł 4 095 zł
1 os w pokoju dwuosobowym dla 1 osoby (pokój na wyłączność) 1 995 zł 3 570 zł 5 145 zł
2 osoby w pokoju dwuosobowym (oferta PREMIA – druga osoba z pakietem Kardio lub Zdrowie Seniora) 2 765 zł 5 110 zł 7 450 zł
Oferta obowiązuje do 30.11.2017 r.

Dodatkowo: możliwość otrzymania kontaktu do transportu (odebranie ze szpitala) /specjalnie dostosowana taksówka dla osób niepełnosprawnych/. Uwagi: Pobyt w ramach pakietu zaczyna się od niedzieli (kolacją) i trwa do niedzieli (ze śniadaniem). Doba hotelowa: od 14.00 do 11.00. Dopłata do pokoju 2-os. dla 1 osoby – 50 zł. Opłata za pakiet nie zawiera kosztów leków.

* - Podczas programu rehabilitacyjnego istnieje możliwość zapewnienia pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych i opieki higienicznej w przypadku osób wymagających ww. opieki. Opieka pielęgnacyjna jest dodatkowo płatna według obowiązującego cennika.
Informacje, rezerwacje, sprzedaż

tel.: (22) 484 28 88, kom.: +48 667 771 148 - czynne całą dobę (24h)
e-mail: rezerwacje@uzdrowisko-konstancin.pl