Pakiety

Pakiet: ortopedyczny

Rehabilitacja ortopedycznaPakiet ten jest dedykowany osobom z dolegliwościami bólowymi oraz urazami stawów barkowych, nadgarstkowych, łokciowych, kolanowych, skokowych itp. Proponowany przez nas program zabiegów oraz rehabilitacji z fizjoterapeutą (30 min. dziennie) jest zawsze indywidualny - dostosowany do konkretnej dolegliwości oraz do wieku, stanu ogólnego pacjenta i jego wydolności fizycznej.


W cenie pakietu:

  • 7 noclegów lub ich wielokrotność (14 i 21 noclegów) do wyboru w obiektach: Szpital Rehabilitacyjny, Biały Dom, Hotel Uzdrowiskowy Konstancja w pokojach 1-osobowych i 2-osobowych. We wszystkich pokojach bezpłatny dostęp do TV i WiFi
  • 3 posiłki dziennie w restauracji danego obiektu
  • wstępna konsultacja lekarza specjalisty
  • 20 zabiegów tygodniowo indywidualnie zleconych przez lekarza specjalistę z bazy zabiegów rehabilitacji ruchowej, fizyko- i balneoterapii*, realizowanych w Białym Domu / Szpitalu Rehabilitacyjnym od poniedziałki do piątku (w przypadku przypadających świąt, zabiegi podlegają przeplanowaniu na dni robocze)
  • 5 x 30 minut terapii indywidualnej z fizjoterapeutą (pn-pt)
  • 7 x inhalacje oddechowe: bezpłatny wstęp do tężni solankowej w Parku Zdrojowym (w terminach otwarcia tężni; dojazd we własnym zakresie)
  • 1 x 75 min. wstęp do Strefy Wellness w EVA Park Life & SPA (basen solankowy, sauna sucha i parowa, jacuzzi solankowe i dwa z wodą słodką) oraz 50% zniżki na kolejne wejścia (dojazd we własnym zakresie)
  • 10% zniżki na zabiegi SPA w EVA Park Life & SPA (dojazd we własnym zakresie)
  • całodobowa recepcja, dostęp do całodobowej opieki pielęgniarskiej w Szpitalu Sue Ryder. Dodatkowe wizyty lekarskie i pielęgniarskie płatne zgodnie z aktualnym cennikiem usług
  • parking gratis w obiektach: Biały Dom, Hotel Uzdrowiskowy Konstancja

*Za wyjątkiem zabiegów: terapia indywidualna, masaż całkowity.
Dodatkowa diagnostyka, niezbędne leki i wyroby medyczne płatne wg poniesionych kosztów.

CENNIK (cena za pobyt: 7 noclegów)
w sezonie
01.06-31.12
BIAŁY DOM, KONSTANCJA za osobę
Pokój 1-osobowy 2719 zł
Pokój 2-osobowy 2265 zł
Pokój 2-osobowy dla wykorzystania dla 1 osoby 2860 zł
SZPITAL REHABILITACYJNY za osobę
Pokój 1-osobowy 2859 zł
Pokój 2-osobowy 2405 zł
Doba hotelowa: od 14.00 do 11.00.
Spółka zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia pacjenta lub zmiany pakietu leczniczego w przypadku stwierdzenia przeciwskazań lub innych okoliczności ograniczających możliwość rehabilitacji.

Prosimy o wypełnienie ankiety kwalifikacji do rehabilitacji ortopedycznej dla pacjenta

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------