Zielona energia

Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom”

Pakiety

Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom”


Zakład Przyrodoleczniczy


Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” to drugi, po Szpitalu Rehabilitacyjnym, obiekt Uzdrowiska, w którym prowadzona jest kompleksowa rehabilitacja narządu ruchu czy rehabilitacja w zakresie neurologii, reumatologii i chorób dróg oddechowych.

W obiekcie znajduje się baza zabiegowa z dostępem do szerokiej gamy zabiegów z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii oraz sala gimnastyczna z nowoczesnym sprzętem do rehabilitacji ruchowej. Prowadzone są w niej zajęcia gimnastyki indywidualnej i grupowej, pod okiem wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów.

W części hotelowej Białego Domu do dyspozycji pacjentów i kuracjuszy oddanych jest 30 miejsc noclegowych, w jasnych, komfortowych pokojach 1- i 2 osobowych, wyposażonych w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, telewizor oraz dostęp do WiFi. W obiekcie znajduje się także stołówka, w której serwowane są posiłki.

W obiekcie realizowane są komercyjne pakiety lecznicze (pełnopłatne):

W ramach leczenia refundowanego przez NFZ, w Białym Domu prowadzimy rehabilitację ogólnoustrojową w warunkach ośrodka / oddziału dziennego.

Biały Dom zlokalizowany jest w otoczeniu pięknego Parku Zdrojowego, niedaleko tężni solankowej. Kompleks lasów sosnowych i solankowe powietrze tworzą wyjątkowy mikroklimat, który ma prozdrowotne właściwości i sprzyja szybszej rekonwalescencji.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------