Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom”

Pakiety

Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom”

Zakład Przyrodoleczniczy


Centrum Terapii Narządu Ruchu „Biały Dom” to drugi, po Szpitalu Rehabilitacyjnym, obiekt Uzdrowiska, w którym prowadzona jest kompleksowa rehabilitacja pacjentów w zakresie schorzeń narządu ruchu, neurologii, reumatologii i chorób dróg oddechowych.

W obiekcie znajduje się baza zabiegowa z dostępem do szerokiej gamy zabiegów z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii oraz sala gimnastyczna z nowoczesnym sprzętem do rehabilitacji ruchowej. Prowadzone są w niej zajęcia gimnastyki indywidualnej i grupowej, pod okiem wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów.

W części hotelowej Białego Domu do dyspozycji pacjentów i kuracjuszy oddanych jest 30 miejsc noclegowych, w jasnych, komfortowych pokojach 1- i 2 osobowych, wyposażonych w udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, telewizor oraz dostęp do WiFi. W obiekcie znajduje się także stołówka, w której serwowane są posiłki.

W obiekcie realizowane są pakiety lecznicze:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------