Zielona energia

Dni Konstancina już 11-12 czerwca

Pakiety
Jak dojechać do Uzdrowiska Konstancin?
Jak dojechać do uzdrowiska? Wygodny dojazd do Konstancina-Jeziorny
27 kwietnia 2022
Dni Konstancina 2022 1 1 80x80 - Dni Konstancina już 11-12 czerwca
Dwudniowe święto Konstancina-Jeziorny
14 czerwca 2022

Doroczne Dni Konstancina będziemy świętować 11 i 12 czerwca (sobota i niedziela). Jesteśmy przekonani, że zarówno mieszkańcy, jak i nasi goście i kuracjusze spędzą wyśmienity weekend w Parku Zdrojowym, poznając walory jedynego uzdrowiska na Mazowszu.

Bogaty program kulturalny i rozrywkowy, mnóstwo dobrej muzyki to gwarancja doskonałej zabawy dla całej rodziny. Jak co roku, zapraszamy Państwa też na nasze stoisko przy EVA Park Life & SPA, naprzeciw tężni solankowej.

W namiocie Uzdrowiska Konstancin-Zdrój zaprezentujemy naszą ofertę pakietów pobytowych: leczniczych, rehabilitacyjnych i SPA oraz nowy pakiet odchudzający w EVA Park Life & SPA. W sobotę nasi goście będą mieli możliwość konsultacji z fizjoterapeutką Uzdrowiska.

Ponadto na miejscu będzie można kupić produkty i kosmetyki uzdrowiskowe oraz marki Klapp, które są doskonałym uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych, oferowanych przez nasze solankowe SPA. Nie zabraknie również prezentacji naszego menu – Restauracja EVA Park zaproponuje danie idealne na czerwcowy weekend.

Do zobaczenia w Konstancińskim Parku Zdrojowym!

dni konstancina - Dni Konstancina już 11-12 czerwca

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------