Zielona energia

Dni Konstancina w pierwszy weekend czerwca

Pakiety
piknik nad odra 80x80 - Dni Konstancina w pierwszy weekend czerwca
Piknik nad Odrą z Grupą Uzdrowiska Polskie
16 maja 2023
sue ryder 80x80 - Dni Konstancina w pierwszy weekend czerwca
Sue Ryder, Honorowa Obywatelka Konstancina-Jeziorny
12 czerwca 2023

Doroczne Dni Konstancina będziemy świętować 3 i 4 czerwca (sobota i niedziela). Jesteśmy przekonani, że zarówno mieszkańcy, jak i nasi goście i kuracjusze spędzą wyśmienity weekend w Parku Zdrojowym, poznając walory jedynego uzdrowiska na Mazowszu.

Bogaty program kulturalny i rozrywkowy, mnóstwo dobrej muzyki to gwarancja doskonałej zabawy dla całej rodziny. Jak co roku, zapraszamy Państwa też na nasze stoisko przy EVA Park Life & SPA, naprzeciw tężni solankowej.

4 czerwca w namiocie Uzdrowiska Konstancin-Zdrój zaprezentujemy naszą ofertę pakietów pobytowych: leczniczych, rehabilitacyjnych i SPA. Ponadto na miejscu będzie można kupić produkty i kosmetyki uzdrowiskowe w specjalnie obowiązującej w czasie Dni Konstancina promocji! Nie zabraknie również prezentacji naszego menu – Restauracja EVA Park zaprasza na pyszne dania z grilla, idealne na czerwcową niedzielę.

Do zobaczenia w Konstancińskim Parku Zdrojowym!

Dni Konstancina 1 - Dni Konstancina w pierwszy weekend czerwca
Dni Konstancina grill - Dni Konstancina w pierwszy weekend czerwca

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------