Zielona energia

SPA w Konstancinie-Jeziornie

Pakiety

SPA & WELLNESS solankowe SPA


Zainspirowani relaksacyjnym klimatem Konstancina-Jeziorny, postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność o usługi z zakresu SPA & Wellness.

Nasz ekskluzywny obiekt - EVA Park Life&SPA to doskonałe miejsce na odprężający wypoczynek, połączony z zabiegami upiększającymi i regenerującymi. Obiekt znajduje się w samym centrum Parku Zdrojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie naszej tężni solankowej. Gościom oferuje komfortowe pokoje i apartamenty, z kompletnym wyposażeniem w nowoczesnym stylu.

W obiekcie skorzystać można z bogatej oferty zabiegów SPA i odnowy biologicznej, wykorzystujących lecznicze moce solanki, ale przede wszystkim najnowocześniejsze zdobycze kosmetologii. Nasza wykwalifikowana kadra, otwarta na indywidualne potrzeby każdego z gości, dysponuje profesjonalnym sprzętem i wysokiej jakości produktami kosmetycznymi. Zabiegi modelujące sylwetkę, specjalistyczna pielęgnacja twarzy i ciała, masaże, a także zabiegi z zakresu odnowy biologicznej składają się na kompleksową ofertę, której relaksacyjny charakter potęguje specyficzny mikroklimat naszej miejscowości.


Naturalne bogactwo Uzdrowiska, czyli własne ujęcie solanki, wykorzystywane jest także w bogatym programie zabiegów SPA. Solanka zasila basen solankowy, znajdujący się w obiekcie. Naszym gościom proponujemy także relaks w solankowych kąpielach perełkowych w jacuzzi (z zawartością solanki o stężeniu ok. 7%) oraz odpoczynek w saunie suchej lub łaźni parowej.


Centrum Spa & Wellness
EVA Park Life & Spa

ul. Sienkiewicza 2
(wjazd od ul. Źródlanej)
05-510 Konstancin-Jeziorna
22 484 28 88 wew. 333
spa@evapark.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------