Zielona energia

Zielona energia w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój

Pakiety
zabiegi dzienne 80x80 - Zielona energia w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój
Zabiegi ambulatoryjne z rabatem do końca lutego!
31 stycznia 2023
Hospitalierzy
Akcja wsparcia dla „Hospitalierów” – ratowników z Ukrainy
2 marca 2023

Wykorzystanie w leczeniu metod opartych na działaniu czynników występujących w przyrodzie (klimatu, powietrza czy wody) wymaga troski o zachowanie naturalnych walorów środowiska. Dla Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, od lat stosującego w kuracjach metody przyrodolecznicze, jest to szczególnie ważne.


Dlatego z przyjemnością informujemy, że wraz z pozostałymi uzdrowiskami, należącymi do Grupy Uzdrowiska Polskie: „Uzdrowisko Iwonicz” SA, „Uzdrowisko Kamień Pomorski” SA oraz Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” SA, korzystamy z energii elektrycznej pochodzącej w 100% z odnawialnych źródeł energii.

Współpraca z platformą Reo.pl, specjalizującą się w obrocie energią elektryczną pochodzącą w 100% z odnawialnych źródeł energii i zawiązanie wraz z FW Południe sp. z o.o. Wirtualnej Grupy Biznesowej, pozwala naszym uzdrowiskom nie tylko kontynuować, ale i wzmacniać proekologiczną działalność w naszym regionie. Z korzyścią dla naszych Pacjentów i dla przyszłych pokoleń.


“Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci.”

GUP zielona energia  - Zielona energia w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój
Certyfikat_UKZ
Certyfikat
Certyfikat

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------