Zielona energia

Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą

Pakiety
darowizna na rzecz dzieci 80x80 - Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą
Darowizna na rzecz dzieci i młodzieży z Oddziału Psychiatrycznego 
25 sierpnia 2020
VI bieg konstancinski 80x80 - Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą
VI Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego za nami
15 września 2020

5 i 6 września br. w Szczecinie odbył się kolejny Piknik nad Odrą. Na największej plenerowej imprezie turystycznej w Polsce nie mogło zabraknąć Grupy Uzdrowisk Polskich. 

Główną atrakcją Pikniku nad Odrą są największe na Pomorzu Zachodnim targi turystyczne Market Tour. Wielbicielom aktywnego wypoczynku, podróży i zdrowego trybu życia, którzy tłumnie przybyli na imprezę, Grupa Uzdrowisk Polskich zaprezentowała swoją ofertę pobytów uzdrowiskowych, SPA i leczniczych.

Nasze stoisko wyróżniały także kosmetyki uzdrowiskowe Iwoniczanka oraz produkty lecznicze: kamieńska i konstancińska solanka oraz borowina. Sporym zainteresowaniem cieszyła się zwłaszcza ta ostatnia propozycja, tym bardziej, że woreczek z borowiną uzdrowiskową można było otrzymać w prezencie i zabieg borowinowy przeprowadzić w domu, poznając lecznicze właściwości tego unikalnego torfu.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas Pikniku. Czekamy na Państwa w Konstancinie-Jeziornie, Iwoniczu-Zdroju, Nałęczowie oraz Kamieniu Pomorskim.

piknik nad odra 1 - Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą
piknik nad odra 2 - Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą
piknik nad odra 3 - Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą
piknik nad odra 4 - Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą
piknik nad odra 5 - Grupa Uzdrowisk Polskich na Pikniku nad Odrą

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------