Zielona energia

Koncert zespołu Falochron z okazji 45-lecia tężni solankowej!

Pakiety
historia teznia 80x80 - Koncert zespołu Falochron z okazji 45-lecia tężni solankowej!
Świętujemy jubileusz tężni solankowej! Zapraszamy na bezpłatne inhalacje
13 października 2023
45-lecie tężni solankowej
45-lecie tężni solankowej. Wyjątkowy jubileusz w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój
19 października 2023

W najbliższą niedzielę, 22 października 2023 r., zapraszamy na koncert zespołu Falochron. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów 45-lecia tężni solankowej, które celebrujemy w tym roku.


22 października 2023 r. godz. 17:30
koncert zespołu
FALOCHRON w TĘŻNI SOLANKOWEJ!
WSTĘP: dowolna wrzutka “do kapelusza” dla artystów
(w przypadku niepogody koncert odbędzie się w restauracji EVA Park)

FALOCHRON to zespół tworzący poezję śpiewaną w stylu indie folk, chillout i z subtelnymi elementami innych gatunków. Kojąca muzyka artystów wpisuje się doskonale w nasz uzdrowiskowy mikroklimat, sprzyjający dobremu samopoczuciu, głębokiemu relaksowi i wyciszeniu.

Na tę muzyczną ucztę zapraszamy z okazji jubileuszu 45-lecia tężni solankowej – naszego wyjątkowego obiektu, który jest rozpoznawalną wizytówką i jednym z ważniejszych walorów leczniczych jedynego Uzdrowiska na Mazowszu.

Podczas eventu, twórcy promować będą swój premierowy album “Nad głębiami”. Ale premierowy będzie również występ wśród gałązek tarniny, nasyconych aerozolem solanki. Jeżeli jednak kapryśna październikowa pogoda pokrzyżuje nam plany, koncert przeniesiemy do restauracji – w EVA Park Life & SPA, tuż obok tężni solankowej.

Zapraszamy!

uk falochron - Koncert zespołu Falochron z okazji 45-lecia tężni solankowej!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------