Zielona energia

Konsultacja fizjoterapeutyczna diagnostyczna

Pakiety

Konsultacja fizjoterapeutyczna diagnostyczna
(do 15 min.)Telerehabilitacja - umów się na wstępną konsultację on-line, podczas której nasz fizjoterapeuta na podstawie wywiadu oceni Twój stan zdrowia i zorientuje się, jakie ćwiczenia dla Ciebie przygotować na sesję rehabilitacji.

Cena: 100,00 zł
Dla kogo?

  • borykasz się z dolegliwościami bólowymi, urazami stawów barkowych, nadgarstkowych, łokciowych, kolanowych, skokowych,
  • jesteś po zabiegu ortopedycznym,
  • jesteś po wszczepieniu endoprotezy stawu kolanowego lub biodrowego,
  • jesteś po zawale serca, po angioplastykach naczyń wieńcowych, po CABG (by-passach), po wymianie zastawki,
  • boli Cię głowa, szyja, kręgosłup, masz stany przeciążeniowe, chcesz poprawić kondycję, ergonomię pracy.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci pozbyć się bólu, załagodzić dolegliwości, poprawić stan Twojego zdrowia. Nauczymy Cię ćwiczyć w domu, na początku pod okiem fizjoterapeuty, a z czasem samodzielnie.

Zapraszamy do kontaktu: +48 22 484 28 88 lub +48 667 771 148 lub rezerwacje@uzdrowisko-konstancin.pl.
Informacje dotyczące płatności, sposobu połączenia oraz terminu konsultacji ustalimy podczas rozmowy telefonicznej (lub mailowo).Jak to wygląda?


KROK 1:

Skontaktuj się z nami - zadzwoń (+48 22 484 28 88) lub napisz do nas (rezerwacje@uzdrowisko-konstancin.pl). Nasz pracownik przedstawi Ci informacje dotyczące sposobów płatności oraz połączenia z fizjoterapeutą w dniu konsultacji. Odpowie na wszystkie Twoje pytania dotyczące prezentowanej usługi.

KROK 2:

Opłać usługę korzystając z naszego sklepu internetowego: https://sklep.uzdrowisko-konstancin.pl/pl/c/Telemedycyna/23
lub tradycyjne robiąc przelew na konto: 22 9291 0001 0200 1764 2000 0110

KROK 3:

Przygotuj urządzenie wyposażone w kamerę internetową (komputer, tablet, smartfon), najlepiej z dużym wygodnym ekranem. Jeśli nie masz aplikacji Skype - pobierz i zainstaluj ją na swoim urządzeniu: https://www.skype.com/pl/get-skype/. Załóż konto i wyślij swój LOGIN (nazwa użytkownika Skype, telefon lub email, na który założyłeś konto) do naszego pracownika razem z potwierdzeniem płatności.

KROK 4:

Maksymalnie do 3 dni roboczych skontaktuje się z Tobą telefonicznie lub mailowo nasz pracownik, aby umówić testowe połączenie on-line na Skype, w celu sprawdzenia połączenia, weryfikacji danych osobowych oraz ustalenia terminu konsultacji fizjoterapeutycznej. Przygotuj dowód osobisty, by potwierdzić tożsamość.

KROK 5:

Pierwsza konsultacja - diagnostyczna. We wskazanym terminie FIZJOTERAPEUTA zadzwoni do Ciebie używając Skype. Najlepiej zaloguj się kilka minut wcześniej i czekaj na połączenie. Podczas rozmowy nasz fizjoterapeuta na podstawie wywiadu oceni Twój stan zdrowia i zorientuje się, jakie ćwiczenia dla Ciebie przygotować na sesję rehabilitacji. Jeśli wykupiłeś także "sesję rehabilitacji podstawową" przejdziecie od razu do kroku kolejnego. Jeśli nie - umówicie termin sesji rehabilitacyjnej.

KROK 6:

Sesja rehabilitacji podstawowa. We wskazanym terminie FIZJOTERAPEUTA zadzwoni do Ciebie używając Skype. Czekaj, najlepiej ubrany(a) w strój wygodny do ćwiczeń. Terapeuta pokaże Ci ćwiczenia, a gdy Ty będziesz je powtarzał(a), będzie Cię obserwował i korygował. Nauczy Cię, jak ćwiczyć samodzielnie w domu. Na zakończenie możesz umówić się od razu na kolejną sesję rehabilitacji.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------