Zielona energia

Mural przy oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży

Pakiety
inhalacje oddechowe w tezni 80x80 - Mural przy oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży
Inhalacje na katar i zatoki w domu i w uzdrowisku
14 września 2021
jesienny spacer 80x80 - Mural przy oddziale psychiatrycznym dla dzieci i młodzieży
Jesienny spacer w solankowym klimacie
22 października 2021

Przy Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w naszym Szpitalu Rehabilitacyjnym powstał wyjątkowy mural, którego twórcą jest młodzież z oddziału.

3 miesiące trwały prace nad powstaniem muralu przy Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. Projekt malowania wewnętrznej części parkanu realizowany był z terapeutą zajęciowym przez młodzież w ramach zajęć terapeutycznych. Efekt jest zachwycający – kolorowy mural to wyjątkowa dekoracja patio oddziału.

Psychiatria dziecięca w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój

Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży działa od sierpnia 2018 roku. Udziela kompleksowych świadczeń z zakresu opieki psychiatrycznej w ramach środków pochodzących z NFZ, w tym diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji osób z zaburzeniami psychicznymi, a także działań edukacyjno-konsultacyjnych dla rodzin. Młodzi pacjenci biorą udział także w warsztatach terapeutycznych oraz zajęciach terapeutycznych.

Dowiedz się więcej o Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży.

oddzial psychiatrii dzieciecej
Szkoła specjalna

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------