Zielona energia

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój partnerem akcji “Onkoodpowiedzialni”

Pakiety
warunki rehabilitacji UKZ 1 80x80 - Uzdrowisko Konstancin-Zdrój partnerem akcji "Onkoodpowiedzialni"
Nowe warunki przyjęć na rehabilitację po COVID-19
12 maja 2021
basen solankowy
Zapraszamy codziennie na basen solankowy w EVA Park Life & SPA
30 czerwca 2021

Jako propagatorzy zdrowia i profilaktyki zdrowotnej, wspieramy inicjatywę “Onkoodpowiedzialni”, zorganizowaną przez Neo Hospital, której celem jest edukacja i profilaktyka onkologiczna. Czerwcowa odsłona akcji poświęcona jest nowotworom ginekologicznym, rakowi endometrium i rakowi szyjki macicy, bo te w Polsce od lat mają jedne z najgorszych wyników śmiertelności w Unii Europejskiej.

W ramach akcji planowane są spotkania live z lekarzami, psychoonkologami, którzy podzielą się doświadczeniami oraz odpowiedzą na pytania, jak dbać o zdrowie, jak reagować, gdy pojawia się choroba onkologiczna, gdzie szukać pomocy, jaka jest rola opieki personalizowanej oraz, jak na powrót do zdrowia wpływają nowe technologie. Podczas planowanych spotkań swoją perspektywą podzielą się także pacjentki, które same zachorowały na nowotwór.

Zachęcamy do śledzenia strony Onkoodpowiedzialni w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco prezentowane są informacje o wydarzeniach organizowanych w ramach akcji.

onkoodpowiedzialni

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------