Pakiety

Pakiet: OFERTA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

Hotel Konstancja, Biały Dom, EVA Park Life & SPA


Zapraszamy do spędzenia świąt i Nowego Roku w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój. Przygotowaliśmy ofertę krótszych i dłuższych pobytów, gwarantujących niezapomniane wrażenia, nastrojową atmosferę świąteczną oraz szampańską zabawę sylwestrową.

swieta 2021

BOŻE NARODZENIE (4 noclegi)

Hotel Konstancja, Biały Dom

Wyjątkowa oferta dla osób, które chcą spędzić Święta w solankowym klimacie uzdrowiskowym. Proponujemy 4 noclegi w naszych obiektach z wyżywieniem, uroczystą Wieczerzą Wigilijną oraz głęboki relaks, który zapewnią solankowe atrakcje naszego Uzdrowiska.


4 noce od 900 zł/os.
swieta 2021

BOŻE NARODZENIE (2 noclegi)

Hotel Konstancja, Biały Dom

Nasz 3 dniowy pakiet świąteczny to doskonały pomysł na chwilę oddechu od codzienności. Pełna relaksu atmosfera uzdrowiskowa, solankowe atrakcje wodne oraz uroczysta kolacja wigilijna pozwolą na wyjątkową celebrację magicznego czasu Świąt Bożego Narodzenia.


2 noce od 625 zł/os.
sylwester 2021

POBYT SYLWESTROWY (2 noclegi)

Hotel Konstancja, Biały Dom

Zapraszamy na 3 dniowy pobyt sylwestrowy do Uzdrowiska Konstancin. Komfortowe noclegi w uzdrowiskowym klimacie oraz relaks w Solankowym Parku Wodnym staną się doskonałym wstępem do powitania Nowego Roku podczas Balu Sylwestrowego.


2 noce od 794 zł/os.
sylwester

BAL SYLWESTROWY (1 nocleg)

Hotel Konstancja, Biały Dom

Zapraszamy do spędzenia Sylwestra i powitania Nowego Roku podczas szampańskiej zabawy we włoskim stylu! Po balu, gwarantujemy komfortowy nocleg i późne śniadanie. Na naszych Gości czeka także relaks z atrakcjami Solankowego Parku Wodnego.


1 noc od 639 zł/os.
sylwester

OFERTA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

EVA Park Life & SPA

W naszym najpiękniejszym obiekcie przygotowaliśmy pakiety świąteczne i noworoczne, które uatrakcyjnić można solankowym relaksem w SPA. Gwarantujemy nastrojową atmosferę wieczerzy wigilijnej oraz doskonałą zabawę w czasie Balu Sylwestrowego – VIVA LA VITA. O muzyczne hity z festiwalu San Remo i Italo Disco zadba Dj PEPE.


Już od 714 zł/os.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------