Zielona energia
Pakiety

OFERTA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA 2023 / 2024

Biały Dom, EVA Park Life & SPA


Zapraszamy do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój. Przygotowaliśmy ofertę pobytów, gwarantujących niezapomniane wrażenia, nastrojową atmosferę świąteczną oraz głęboki relaks w solankowym klimacie Konstancina.

Pobyt świąteczno-noworoczny w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój

Nasza oferta świąteczno-noworoczna to propozycja dla osób, które chcą odpocząć od domowych obowiązków, nie rezygnując jednocześnie z magicznej atmosfery świąt bożonarodzeniowych. Skorzystać z niej mogą zarówno całe rodziny, które chcą skupić się na celebrowaniu wspólnych chwil w świątecznym klimacie, jak i osoby samotne, dla których święta w uzdrowisku będą czasem pełnym pozytywnych emocji i nowych doświadczeń.

Wczasy świąteczno-noworoczne

Zapraszamy na krótkie pobyty świąteczne oraz dłuższe wczasy świąteczno-noworoczne dla seniorów oraz osób, które zimowy wypoczynek chcą połączyć z regenerującymi zabiegami leczniczymi. Organizujemy je w dwóch obiektach. Biały Dom to ośrodek, który polecamy osobom, chcącym spędzić święta i Sylwestra w sanatorium. Zabiegi lecznicze z bazy zabiegów rehabilitacji ruchowej, fizyko- i balneoterapii pomogą im w lepszej kondycji wkroczyć w nowy rok. EVA Park Life & SPA natomiast to butikowy obiekt o wysokim standardzie, w którym świąteczne atrakcje urozmaicić można dodatkowo wypoczynkiem w gabinetach SPA.

Święta w uzdrowisku na Mazowszu

Konstancin-Jeziorna to miejsce wyjątkowe o każdej porze roku. Ale jedyne uzdrowisko na Mazowszu właśnie zimą wygląda niezwykle pięknie. Park Zdrojowy zachęca do zimowej aktywności na świeżym powietrzu, a jego niewątpliwy urok potęguje niezwykłe doznania, których z pewnością nie zabraknie podczas grudniowego świętowania.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------