Zielona energia

Procedura przyjmowania na pobyty uzdrowiskowe w ramach NFZ

Pakiety
bon turystyczny 500+
Realizujemy BON turystyczny 500+
29 lipca 2020
darowizna na rzecz dzieci 80x80 - Procedura przyjmowania na pobyty uzdrowiskowe w ramach NFZ
Darowizna na rzecz dzieci i młodzieży z Oddziału Psychiatrycznego 
25 sierpnia 2020

Szanowni Pacjenci NFZ,

uprzejmie informujemy, iż Uzdrowisko Konstancin-Zdrój S.A otrzymuje informację o Państwa planowanych przyjazdach  ok. 2 tygodnie przed terminem przyjazdu.:

W związku z powyższym prosimy cierpliwie poczekać na telefon kontaktowy z strony Uzdrowiska, w czasie rozmowy  zostaną Państwu udzielone podstawowe informacji na temat zasad przyjęcia na pobyt uzdrowiskowy (skierowania, które pojawi się w systemie, potrzebie pojawienia się w punkcie mobilnym w celu pobrania wymazu nie wcześniej niż na 6 dni i nie później niż 2 dni przed przyjęciem itp).

8-7 dni przed Państwa przyjazdem ponownie skontaktuje się z Państwem pielęgniarka celem przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego. Przy wywiadzie negatywnym (brak objawów, brak kontaktu z osobą chorą, przebywającą na kwarantannie) zostaną Państwo zakwalifikowaniu do wykonania badania w kierunku Covid, umożliwiającego skorzystanie z pobytu.

7 dni przed planowanym terminem pobytu lekarz wystawi skierowanie na ww. badanie, które będą mogą Państwo wykonać w najbliższym punkcie DRIVE THRU.

3-2 dni przed planowanym terminem pobytu wynik badania zostanie zweryfikowany przez pielęgniarkę w systemie GABINET.GOV, która skontaktuje się z Państwem ostatecznie potwierdzając możliwość Państwa przyjazdu.

W przypadku otrzymania skierowania na pobyt do Uzdrowiska Konstancin-Zdrój S.A. i braku kontaktu telefonicznego ze strony Uzdrowiska na co najmniej 8 dni przed przyjazdem zwracamy się z prośbą o pilny kontakt z Uzdrowiskiem Konstancin-Zdrój S.A.:

  • skierowania NFZ do Szpitala Rehabilitacyjnego – Oddział Uzdrowiskowy:
    Tel. stacjonarny 22 484 27 80 / 22 484 27 82
    Tel. kom 667 771 157
  • skierowania NFZ do Sanatorium Konstancja:
    Tel. stacjonarny 22 484 28 76
    Tel. kom 667 771 125

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------