Zielona energia

Voucher na pobyt leczniczy -10% dla Babci i Dziadka

Pakiety
zestaw 80x80 - Voucher na pobyt leczniczy -10% dla Babci i Dziadka
Skomponuj własny zestaw świąteczny
4 grudnia 2023
ferie zimowe w tezni 80x80 - Voucher na pobyt leczniczy -10% dla Babci i Dziadka
W ferie zimowe tężnia czynna codziennie!
6 stycznia 2024

Voucher na pobyt w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój to doskonały pomysł na prezent dla osób w każdym wieku. Nasze pakiety pobytowe to zarówno profesjonalna rehabilitacja schorzeń kardiologicznych, neurologicznych czy ortopedycznych, jak i pobyty profilaktyczne oraz uzdrowiskowy wypoczynek w solankowym klimacie Konstancina-Jeziorny.


PROMOCJA na Dzień Babci i Dziadka

Voucher na prezent dla Babci i Dziadka z 10% rabatem na pobyty lecznicze w Uzdrowisku oraz pakiety pobytowe i zabiegi SPA w EVA Park Life & SPA.


Oferta nie łączy się z innymi promocjami i jest ważna do 31.01.2024.

Zadbaj o najbliższych i podaruj voucher na pobyt leczniczy

Solankowy klimat, wyjątkowe walory krajobrazowe i przede wszystkim kuracje: od diagnozy, poprzez leczenie i rehabilitację, aż po regenerację i wypoczynek, tworzą kompleksową ofertę Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, z której skorzystać można o każdej porze roku.

Jaki pakiet leczniczy wybrać?

Tygodniowe lub dłuższe programy profilaktyczne typu „Zdrowe serce” czy „Intensywna kuracja” z kilkoma zabiegami dziennie, skierowane są dla osób, zagrożonych chorobami serca, prowadzących siedzący tryb życia czy pracujących w przewlekłym stresie. Poprawę ogólnej kondycji fizycznej oraz sprawność ruchową osób w każdym wieku zapewni „Pakiet Leczniczy” z 3 zabiegami dziennie. To doskonały pomysł na prezent dla rodziców, dziadków, a także młodszych przyjaciół, którzy potrzebują czasu tylko dla siebie z troską o zdrowie i kondycję. Doskonałym pomysłem dla nich na chwilę oddechu od codzienności będzie także voucher na pobyty świąteczne lub inne pakiety sezonowe.

Profesjonalna rehabilitacja bez kolejki

Osobom, potrzebującym profesjonalnej pomocy, polecamy rehabilitację prywatnie: pakiety kardiologiczne, neurologiczne czy ortopedyczne. W naszym uzdrowisku czeka na nich szeroki wachlarz zabiegów z bazy zabiegów rehabilitacji ruchowej, fizyko- i balneoterapii oraz opieka wyspecjalizowanej i pełnej empatii kadry.

A może pobyt SPA?

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą pobytów SPA w naszym pięknym obiekcie SPA, położonym w sercu Parku Zdrojowego. Zaproszenie do EVA Park Life & SPA może dotyczyć kilkudniowego pobytu z zabiegami kosmetycznymi i relaksem w basenie solankowym, jak i konkretnych zabiegów SPA – od solankowych zabiegów konstancińskich, przez relaksujące masaże i rytuały pielęgnacyjne aż po profesjonalne zabiegi modelujące twarz czy sylwetkę.

Bez względu na to, jaki voucher wybierzesz, zawsze będzie to coś więcej niż prezent… To symbol troski o zdrowie bliskiej Ci osoby.

voucher na pobyt leczniczy 722x1024 - Voucher na pobyt leczniczy -10% dla Babci i Dziadka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------