Zielona energia

Zapraszamy codziennie na basen solankowy w EVA Park Life & SPA

Pakiety
terapia skojarzona 80x80 - Zapraszamy codziennie na basen solankowy w EVA Park Life & SPA
Terapia skojarzona: zabiegi fizjoterapeutyczne w Uzdrowisku
7 lutego 2021
tężnia solankowa
Od 24 lutego tężnia solankowa czynna dłużej
23 lutego 2021

Wszystkich Gości Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, a także mieszkańców Konstancina-Jeziorny ponownie zapraszamy na basen! Strefa basenowa w EVA Park Life & SPA czynna jest codziennie do 21:00, a od końca lutego w wybrane dni nawet do 22:00.


Basen solankowy z solanką z naturalnego źródła

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój wyróżnia solanka, która jest naturalnym bogactwem Konstancina-Jeziorny. Solanką z własnego ujęcia zasilamy zarówno naszą tężnię solankową, jak i basen solankowy, znajdujący się w naszym najbardziej komfortowym obiekcie, ulokowanym w samym sercu Parku Zdrojowego.


Godziny otwarcia Solankowego Parku Wodnego

Cieszymy się, że po tygodniach przestoju, znów możemy zaprosić naszych Gości na relaks w basenie solankowym. Nasz Solankowy Park Wodny aktualnie czynny jest codziennie:

  • poniedziałek – piątek: 14:00 – 21:00
  • sobota – niedziela: 9:00 – 21:00

Od 27 lutego włącznie basen będzie natomiast czynny w godzinach:

  • poniedziałek – czwartek: 14:00 – 21:00
  • piątek: 13:00 – 22:00
  • sobota: 08:00 – 22:00 (w tym 08:00 – 10:00 tylko dla gości hotelowych)
  • niedziela: 08:00 – 21:00 (w tym 08:00 – 10:00 tylko dla gości hotelowych)

Atrakcje Strefy Basenowej

Osobom relaksującym się podczas pływania, kąpiel uatrakcyjniają dysze do hydromasażu, gejzer (w dnie) oraz masażer karku. Kąpiel w basenie wpływa na polepszenie ogólnego samopoczucia, poprawia nastrój i pobudza wydzielanie endorfin, a wiry wodne, masując ciało, pomagają się odstresować, regenerując układ nerwowy. Do tych wszystkich zalet dodać należy zdrowotne i upiększające właściwości solanki.

Po seansie w basenie, efekt regeneracji można spotęgować, korzystając z atrakcyjnych urozmaiceń Strefy Basenowej w EVA Park Life & SPA. Do dyspozycji naszych Gości dostępne są jacuzzi solankowe, jacuzzi słodkowodne oraz sauny: sucha i mokra.


Regulamin w czasie pandemii

W trosce o Państwa zdrowie, przygotowaliśmy Regulamin Strefy Basenowej w czasie pandemii. Będziemy wdzięczni za zapoznanie się z nim oraz dla wspólnego bezpieczeństwa – przestrzeganie zawartych w regulaminie zaleceń. Dziękujemy.

basen solankowy w EVA Park Life & SPA
basen solankowy w EVA Park Life & SPA
basen solankowy w EVA Park Life & SPA

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------