Zielona energia

Lato w Uzdrowisku: promocje na krótkie i długie pakiety pobytowe

Pakiety
teznia solankowa 80x80 - Lato w Uzdrowisku: promocje na krótkie i długie pakiety pobytowe
Archiwalne zdjęcia tężni solankowej – to już 40 lat!
7 lipca 2020
115804400 1716309868525420 8687741797704681873 o 80x80 - Lato w Uzdrowisku: promocje na krótkie i długie pakiety pobytowe
TVP3 z wizytą w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój!
27 lipca 2020

Zapraszamy na urlop do Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, gdzie w prozdrowotnym klimacie, z dala od miejskiego zgiełku można wypocząć, nabrać sił i podreperować zdrowie. W okresie letnim na naszych Gości i Kuracjuszy czekają atrakcyjne promocje na pakiety pobytowe.

Pobyt w jedynym na Mazowszu uzdrowisku przywraca zdrowie – to tu prowadzona jest zaawansowana technologicznie rehabilitacja ortopedyczna, kardiologiczna, a także neurologiczna. Oprócz medycznych pobytów specjalistycznych, w czasie których oferujemy szeroki wachlarz zabiegów przyrodoleczniczych i rehabilitacyjnych, organizujemy także tygodniowe lub dłuższe pobyty uzdrowiskowe z kilkoma zabiegami dziennie. Skierowane są one do osób, które chcą poprawić ogólną kondycję fizyczną, sprawność ruchową i złagodzić dolegliwości bólowe.

Dla całych rodzin skierowane są propozycje wyjazdów uzdrowiskowych czy relaksacyjnych. W naszym Uzdrowisku czekają atrakcje dla dzieci, relaks dla dorosłych i idealne warunku do wspólnego wypoczynku i zabawy. Konstancin-jeziorna posiada ciekawą historię, zabytki i rozrywki turystyczne, które nie pozwalają się nudzić w czasie wakacyjnego urlopu. Jest też doskonałą bazą wypadową do zwiedzania podwarszawskich i warszawskich atrakcji.

Zapraszamy więc do spędzenia lata w uzdrowisku – na wszystkie pakiety pobytowe przygotowaliśmy teraz atrakcyjne promocje. Akcja promocyjna trwa aż do 27 września!

lato w uzdrowisku - Lato w Uzdrowisku: promocje na krótkie i długie pakiety pobytowe

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------