Zielona energia
Pakiety

PAKIET: BAL SYLWESTROWY (1 nocleg)

Hotel Konstancja, Biały Dom


Zapraszamy do spędzenia Sylwestra i powitania Nowego Roku podczas szampańskiej zabawy we włoskim stylu! Po balu, gwarantujemy komfortowy nocleg i późne śniadanie. Na naszych Gości czeka także relaks z atrakcjami Solankowego Parku Wodnego.W obiektach uzdrowiskowych / szpitalnych (sanatorium) warunkiem przyjęcia jest negatywny wynik testu diagnostycznego RT PCR w kierunku SARS-CoV-2. Badanie należy wykonać w terminie nie wcześniejszym niż 4 dni przed przyjazdem.
Z obowiązku wykonania testu PCR są zwolnione:
- osoby po przebytej chorobie COVID-19, tzw. „ozdrowieńcy”, u których wykryto obecność wirusa SARS-CoV-2 w przeciągu 180 dni (6 miesięcy) przed przyjazdem do obiektu (wymagany wypis szpitalny lub zaświadczenie lekarskie),
- osoby, które zostały zaszczepione podwójną dawką szczepionki przeciwko COVID-19, począwszy od 14 dni po podaniu drugiej dawki (fakt szczepienia potwierdzany jest w aplikacji gabinet.gov lub na podstawie kodu QR pobranego przez pacjenta).
Uwaga: nie ma możliwości wykonania testu na miejscu.W cenie pakietu:

  • 1 nocleg w terminie 31.12.2021 - 01.01.2022 r.
  • późne śniadanie noworoczne*
  • Bal Sylwestrowy VIVA LA VITA!*
  • 1 x 75 minutowe wejście do Solankowego Parku Wodnego* (basen solankowy, sauna sucha i parowa, jacuzzi solankowe i dwa z wodą słodką)
  • zniżka 15% na zabiegi SPA*

*Usługi realizowane w obiekcie EVA Park Life & SPA
CENNIK (cena za pobyt)
Hotel Konstancja, Biały Dom cena za pokój
Pokój 2-osobowy 1278 zł
Pokój 1-osobowy 699 zł
Uwagi:
Dzieci do 4 lat gratis (na wspólnym łóżku z osobą dorosłą)
Dzieci od 4 do 12 lat 50% ceny (na wspólnym łóżku z osobą dorosłą)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------