Pakiety

Pakiet: ENDOPROTEZA

Rehabilitacja po wszczepieniu endoprotezy stawuPacjent opuszczając szpital po wszczepieniu endoprotezy wymaga rehabilitacji i profilaktyki przeciwzakrzepowej. Aby uniknąć wystąpienia choroby zakrzepowo-zatorowej, osoba po zabiegu powinna być szybko uruchamiana i wdrożone powinno być podawanie odpowiednich leków. Dla osób po wszczepieniu endoprotezy przygotowaliśmy program rehabilitacji wraz z pobytem w naszej placówce. Program zapewnia zabiegi, przywracające siłę mięśniową i funkcję stawu oraz ma na celu poprawę koordynacji ruchowej, pozwalając na szybki i bezpieczny powrót do pełnej sprawności. Jest on kontynuacją rozpoczętej tuż po operacji rehabilitacji przyłóżkowej.


Pakiet Rehabilitacji po wszczepieniu endoprotezy stawu jest adresowany do osób samodzielnych w codziennych czynnościach (pełna samoobsługa).*

Warunkiem przyjęcia do Szpitala Rehabilitacyjnego lub Białego Domu jest negatywny wynik testu na koronawirusa.
Badanie należy wykonać do 4 dni przed przyjazdem lub na miejscu - koszt 360 zł.Aktualna promocja:


Spirometria GRATIS do każdego pakietu, realizowanego w Szpitalu Rehabilitacyjnym.
Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2021 r.


>> Spirometria to badanie objętości i pojemności płuc, które wykrywając patologię układu oddechowego, pozwala na szybką diagnozę i wdrożenie odpowiedniego leczenia.
W cenie pakietu:

  • 7 noclegów lub ich wielokrotność (14 i 21 noclegów) w Szpitalu Rehabilitacyjnym lub Centrum Terapii Narządu Ruchu Biały Dom (pobyty zaczynają się kolacją w dniu przyjazdu, a kończą śniadaniem w dniu wyjazdu). We wszystkich pokojach bezpłatny dostęp do TV i WiFi
  • 3 posiłki dziennie
  • 2 x konsultacja lekarska - wstępna, podczas której lekarz ustala plan rehabilitacji, zleca zabiegi fizykoterapeutyczne i kinezyterapeutyczne oraz końcowa
  • 15 zabiegów medycyny fizykalnej (5-20 min.) wg wskazań lekarskich
  • 5 x terapia indywidualna (po 30 min.)
  • 5 x masaż częściowy (po 20 min.)
  • dostęp do całodobowej opieki lekarsko-pielęgniarskiej (nie uwzględnia kosztów zużytych leków i wyrobów medycznych)
  • 7 x inhalacje oddechowe: bezpłatny wstęp do tężni solankowej w Parku Zdrojowym (w terminach otwarcia tężni, dojazd we własnym zakresie)
  • 10% zniżki na zabiegi i usługi SPA w EVA Park Life & SPA (dojazd we własnym zakresie)
CENNIK 2021 (cena za pobyt: 7 noclegów) - obowiązuje od 01.01.2021 r.
w sezonie A
01.04-31.10
w sezonie B
01.11-31.12
01.01-31.03
SZPITAL REHABILITACYJNY za pokój za osobę za pokój za osobę
Pokój 1- osobowy 2260 zł 2260 zł 2069 zł 2069 zł
Pokój 2- osobowy 3630 zł 1815 zł 3490 zł 1745 zł
Pokój 2 - osobowy dla wykorzystania dla 1 osoby na zapytanie na zapytanie na zapytanie na zapytanie
BIAŁY DOM
Pokój 2 - osobowy dla wykorzystania dla 1 osoby
1890 zł 1890 zł 1745 zł 1745 zł
Uwagi:
Doba hotelowa: od 14.00 do 11.00.
Pacjentom z niezagojonymi ranami / nieusuniętymi szwami proponujemy program Wczesna Endoproteza, z zabiegami indywidualnie dostosowanymi do stanu funkcjonalnego i wydolnościowego pacjenta.
Ośrodek zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia pacjenta w przypadku stwierdzania przeciwwskazań lub innych okoliczności ograniczających możliwość rehabilitacji.

Dodatkowo: możliwość otrzymania kontaktu do transportu (odbiór ze szpitala, specjalnie dostosowana taksówka dla osób niepełnosprawnych).

Podczas programu rehabilitacyjnego istnieje możliwość wykonania także dodatkowych konsultacji, badań oraz zabiegów. Są one dodatkowo płatne według obowiązujących cenników (cennik usług medycznych, cennik usług pielęgniarskich).

* Podczas programu rehabilitacyjnego istnieje możliwość zapewnienia pomocy w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych i opieki higienicznej w przypadku osób wymagających ww. opieki. Opieka pielęgnacyjna jest dodatkowo płatna według obowiązującego cennika.

Prosimy o wypełnienie ankiety kwalifikacji do rehabilitacji po wszczepieniu endoprotezy stawu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------