Zielona energia

Terminy przyjęć na rehabilitację leczniczą

Pakiety
borowina 80x80 - Terminy przyjęć na rehabilitację leczniczą
Zabiegi borowinowe w domu: smarowania, okłady, kąpiele
10 kwietnia 2020
BONY 80x80 - Terminy przyjęć na rehabilitację leczniczą
Kup BON o wartości 500 zł w cenie 450 zł!
16 kwietnia 2020

Szanowni Pacjenci.

Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 10 kwietnia 2020 r., w okresie ogłoszenia stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii terminy przyjęć pacjentów na rehabilitację leczniczą w ramach pobytów stacjonarnych zostały zawieszone.

Realizację złożonych do naszego Uzdrowiska skierowań rozpoczniemy natychmiast po odwołaniu czasowego ograniczenia w prowadzeniu działalności leczniczej, w tym z zakresu rehabilitacji leczniczej, nałożonego przez Prezesa Rady Ministrów rozporządzeniem w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić jak największej grupie pacjentów możliwie szybkie terminy realizacji pobytów. Będziemy Państwa informować na bieżąco o działaniach związanych z przyjęciami w ramach pobytów NFZ, zarówno za pośrednictwem stron internetowych, jak i telefonicznie.

Pozdrawiamy Państwa serdecznie i do zobaczenia w naszych placówkach.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------