Zielona energia

Masz potwierdzony termin turnusu leczniczego? Twoja kolejka nie przepadnie!

Pakiety
kąpiel solankowa
Kąpiel solankowa w domu – poleca Uzdrowisko Konstancin-Zdrój
24 marca 2020
zakaz odwiedzin szpital konstancin jeziorna 80x80 - Masz potwierdzony termin turnusu leczniczego? Twoja kolejka nie przepadnie!
Zakaz odwiedzin w Szpitalu Rehabilitacyjnym w trosce o zdrowie Pacjentów
25 marca 2020

Nasze Uzdrowisko bezpiecznie opuścili ostatni Pacjenci, przebywający na turnusach sanatoryjnych, które rozpoczęły się przed 14 marca 2020 r., kiedy to decyzją Ministra Zdrowia uzdrowiska częściowo musiały zawiesić swoją działalność. Aktualnie, wszystkie turnusy NFZ w ramach lecznictwa uzdrowiskowego są wstrzymane do odwołania.

Leczenie uzdrowiskowe NFZ

Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ skierowanie na leczenie uzdrowiskowe – nie przyjeżdżaj w terminie, podanym na skierowaniu. Pamiętaj jednak, że pozostaje ono w aktualnej kolejce oczekujących i będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, po zakończeniu stanu epidemii. Twoja kolejka nie przepadnie.

Z osobami, które w najbliższym czasie miały rozpocząć turnus leczniczy, skontaktowali się już pracownicy z oddziałów wojewódzkich NFZ. Wszyscy pacjenci, posiadający skierowanie, powinni odesłać je do oddziału NFZ, który skierowanie potwierdził.

Szczegółowych informacji udzielają telefonicznie pracownicy oddziałów wojewódzkich NFZ.

Czekamy na Ciebie

Zapewniamy Cię, że nasze obiekty są gotowe do świadczenia usług leczniczych, rehabilitacyjnych i uzdrowiskowych. Wprowadziliśmy w nich procedury zapewniające bezpieczeństwo naszym przyszłym Pacjentom. Po zakończeniu stanu epidemii, będzie nam miło gościć Cię w naszym Uzdrowisku, gdzie czekać już będzie na Ciebie nasza doświadczona i pełna empatii kadra oraz wysokiej jakości oferta zabiegów leczniczych, którymi szczyci się nasz konstanciński kurort.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------