Zielona energia

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój na 10. Forum Rozwoju Mazowsza

Pakiety
Wybór brokera ubezpieczeniowego na lata 2020 – 2021 dla Uzdrowisk Polskich
25 września 2019
egzoszkielet 80x80 - Uzdrowisko Konstancin-Zdrój na 10. Forum Rozwoju Mazowsza
Innowacyjna rehabilitacja na 10. Forum Rozwoju Mazowsza
18 października 2019

Zapraszamy na 10. Forum Rozwoju Mazowsza, które odbędzie się 16 i 17 października br. na terenie Centrum Konferencyjnego MsMermaid w Warszawie.

Podczas dwóch dni 10. Forum Rozwoju Mazowsza pokażemy spektrum zmian, jakie dzięki wsparciu funduszy europejskich, dokonały się na Mazowszu na przestrzeni ostatnich 15 lat.

W tym roku tematami przewodnimi Wydarzenia będą: „I love Człowiek”, „I love Postęp”, „I Love Region” i „I love Natura”. Odwiedzający będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach, pokazach innowacyjnych rozwiązań, konsultacjach ze znakomitymi ekspertami oraz cyklu debat z udziałem gości z kraju i zagranicy. W programie Forum nie zabraknie premierowych pokazów wynalazków, będących wynikiem realizowanych projektów.

Jako partner wydarzenia, zachęcamy do wzięcia w nim udziału i rejestracji na https://10forum.connectto.pl/ . Zapraszamy na nasze stoisko i spotkanie z naszymi ekspertami.

forum rozwoju mazowsza - Uzdrowisko Konstancin-Zdrój na 10. Forum Rozwoju Mazowsza

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------