Zielona energia

Egzoszkielet pomaga kolejnej pacjentce

Pakiety
bieg w egzoszkielecie wfl 80x80 - Egzoszkielet pomaga kolejnej pacjentce
EGZOSZKIELET w światowym biegu ulicznym Wings for Life World Run
27 marca 2019
Blood Brothers Run 0 80x80 - Egzoszkielet pomaga kolejnej pacjentce
Drużyna Uzdrowiska Konstancin-Zdrój promuje krwiodawstwo
12 kwietnia 2019
rehabilitacja egzoszkielet konstancin 684x1024 - Egzoszkielet pomaga kolejnej pacjentce

Sesje z egzoszkieletem w naszym w Szpitalu Rehabilitacyjnym to innowacyjna i skuteczna metoda rehabilitacji. Przekonuje się o tym Pani Paulina, która jako kolejna zadowolona pacjentka korzysta z nowinek technologicznych w powrocie do zdrowia.

Egzoszkielet to zaawansowane technologicznie urządzenie, polecane w rehabilitacji osób nie poruszających się bądź ze zmniejszoną sprawnością kończyn dolnych.

Rehabilitacja egzoszkieletem ułatwia poruszanie się, przywracając właściwe schematy ruchowe, a pionowy ruch poprawia wydolność i siłę mięśniową pacjenta. Ważny jest też pozytywny wpływ na psychikę, o którą dba również nasza profesjonalna kadra.

Przekonuje się o tym Pani Paulina, pacjentka Szpitala Rehabilitacyjnego Uzdrowiska Konstancin-Zdrój S.A.

Zajęcia z egzoszkieletem dają mi możliwość poprawy wzorców chodu oraz możliwość rehabilitacji w miłym i profesjonalnym towarzystwie – mówi Pani Paulina, dla której fizjoterapeuci w porozumieniu z lekarzem określili indywidualny plan rehabilitacji i cele terapeutyczne. Zakres ruchu oraz liczba i rodzaj ćwiczeń są bowiem zawsze dostosowane do stanu osoby rehabilitowanej.

Z wielką radością przyglądamy się efektom rehabilitacji naszych pacjentów z wykorzystaniem tak skutecznego narzędzia w walce o powrót do zdrowia, jakim jest egzoszkielet. Życzymy powodzenia!

Polecane pakiety: Pakiet: EGZOREHABILITACJA
Rehabilitacja z wykorzystaniem egzoszkieletu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------