Zielona energia

EGZOSZKIELET w światowym biegu ulicznym Wings for Life World Run

Pakiety
rehabilitacja neurologiczna konstancin 80x80 - EGZOSZKIELET w światowym biegu ulicznym Wings for Life World Run
Rehabilitacja neurologiczna w Uzdrowisku Konstancin Zdrój
22 marca 2019
rehabilitacja egzoszkielet konstancin male 80x80 - EGZOSZKIELET w światowym biegu ulicznym Wings for Life World Run
Egzoszkielet pomaga kolejnej pacjentce
2 kwietnia 2019

“Pobiegnij dla tych, którzy nie mogą” – tym hasłem organizacja Wings for Life zachęca do wzięcia udziału w charytatywnym biegu ulicznym. Uzdrowisko Konstancin-Zdrój dołącza do tej niebywałej akcji, umożliwiając ludziom z urazami rdzenia kręgowego bieg w EGZOSZKIELECIE.

bieg w egzoszkielecie

Wings for Life World Run to jedyny bieg uliczny, w którym to meta – samochód pościgowy – goni zawodnika. 5 maja br. wszyscy zawodnicy z 12 lokalizacji na świcie ruszą w tym samym czasie, by nie tylko sprawdzić swoje możliwości w tym wyjątkowym przedsięwzięciu, ale przede wszystkim wesprzeć działania organizacji, zajmującej się zbieraniem funduszy na badania nad rdzeniem kręgowym.

Z dumą informujemy, że Uzdrowisko Konstancin-Zdrój wraz z firmą Technomex oraz innymi ośrodkami w Polsce, łączy się z Polską Rehabilitacyjną Grupą Husarix, by umożliwić udział w biegu osobom z urazami rdzenia kręgowego. Jako jedyni na świecie pobiegną w EGZOSZKIELETACH!

Tym sposobem chcemy wesprzeć wspaniałą ideę organizacji Wings for Life i jednocześnie dać szansę biegu tym, “którzy nie mogą”.

Polecane pakiety: Pakiet: EGZOREHABILITACJA
Rehabilitacja z wykorzystaniem egzoszkieletu

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------