Zielona energia

Od 4 maja zapraszamy na pobyt w EVA Park Life & SPA

Pakiety
solanka 80x80 - Od 4 maja zapraszamy na pobyt w EVA Park Life & SPA
Atopowe zapalenie skóry: czy można stosować kąpiele solankowe?
30 kwietnia 2020
ćwiczenia dla seniorów
Ćwiczenia dla seniorów do wykonania w domu
4 maja 2020

Miło nam poinformować, że w związku z II etapem znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, od poniedziałku 4 maja wznawiamy częściowo działalność naszego obiektu EVA Park Life & SPA.

W EVA Park Life & SPA, najmłodszym i najbardziej eksluzywnym obiekcie Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, Gościom oferujemy nocleg ze śniadaniem w komfortowych i nowoczesnych pokojach.

Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od Warszawy, a jednak zaledwie 30 minut jazdy samochodem z centrum stolicy gwarantuje kameralną lokalizację, z dala od zgiełku dużego miasta i przypadkowego tłumu.

Zapewniamy, że w naszym obiekcie dbamy o zachowanie odpowiednich środków higieny. Używamy profesjonalnych środków odkażających, na bieżąco odbywa się dezynfekcja ogólnodostępnych elementów. Nasz personel wyposażony jest w środki ochrony osobistej, płyny do dezynfekcji dostępne są również w obiekcie dla Gości.

W celu zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa, basen solankowy oraz strefa SPA pozostają nieczynne. Zamknięta jest również sąsiadująca z obiektem tężnia solankowa.

Goście natomiast będą mogli korzystać z uroków i prozdrowotnego klimatu Parku Zdrojowego. Polecamy!

ZOBACZ OFERTĘ

eva park - Od 4 maja zapraszamy na pobyt w EVA Park Life & SPA

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------