Zielona energia

Tężnia solankowa czynna w grudniu. Zapraszamy na inhalacje!

Pakiety
kinezyterapia w uzdrowisku
Kinezyterapia: gimnastyka lecznicza w uzdrowisku
30 listopada 2021
kapiele solankowe 80x80 - Tężnia solankowa czynna w grudniu. Zapraszamy na inhalacje!
O kąpielach solankowych w “Pytaniu na Śniadanie”
4 lutego 2022

Jeżeli pogoda dopisze, nasza tężnia solankowa w grudniu będzie otwarta do godziny 15:00. Przedstawiamy szczegóły otwarcia konstancińskiego inhalatorium w ostatnim miesiącu tego roku.

Tężnia solankowa jest czynna:

  • od 1 do 8 grudnia codziennie, w godz. 10:00 – 15:00
  • od 9 do 31 grudnia w weekendy, w godz. 10:00 – 15:00

Więcej o tężni solankowej w Uzdrowisku Konstancin-Zdrój.

Inhalacje w Parku Zdrojowym

Zimowy spacer po Parku Zdrojowym to doskonały sposób na wzmocnienie odporności i poprawę kondycji. W walce z sezonowymi infekcjami i przeziębieniem pomocne okażą się również inhalacje oddechowe. Nasza tężnia stanie się prozdrowotną przerwą i pozwoli podczas głębokiego relaksu, skorzystać w dobrodziejstw największego bogactwa naturalnego Konstancina-Jeziorny.

Nawet weekendowy pobyt w Uzdrowisku Konstancin może stać się źródłem siły, poprawy nastroju i nastawienia do życia. Natomiast, aby wykorzystać moc solankowej kuracji w domu, warto w naszych obiektach i sklepie on-line kupić butelkowaną Solankę Konstancińską.

Mamy nadzieję, że grudniowa aura okaże się łaskawa. Zimą tężnię udostępniamy tylko przy sprzyjających warunkach pogodowych.

teznia w grudniu
teznia w grudniu
Solanka Konstancińska

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------