Zielona energia

Uczniowie warszawskiego liceum z darami dla naszych młodych pacjentów

Pakiety
skomponuj wlasny zestaw swiateczny 80x80 - Uczniowie warszawskiego liceum z darami dla naszych młodych pacjentów
Skomponuj własny zestaw świąteczny
22 marca 2024

25 marca br. gościliśmy uczniów warszawskiego liceum, którzy w wolny od szkoły dzień przybyli do nas z darami dla najmłodszych pacjentów szpitala.

Młodzież ze Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Nr 4 im. Batalionu AK “Parasol” z Warszawy przekazała dzieciom i młodzieży z Oddziału Psychiatrycznego stół do piłkarzyków, gry planszowe i puzzle oraz mnóstwo plastycznych przyborów, jak flamastry, kredki czy plasteliny. Wszystkie dary z pewnością ucieszą naszych pacjentów, a akcesoria będą mogli wykorzystać podczas zadań plastycznych, które są częstym elementem zajęć terapeutycznych prowadzonych w naszym ośrodku (zobacz mural wykonany przez młodych pacjentów).

W imieniu dzieci i młodzieży bardzo dziękujemy młodym darczyńcom! To bardzo budujące, że coraz więcej młodych ludzi angażuje się w akcje charytatywne i pomoc innym. Dziękujemy!

Wszystkich chętnych – osoby prywatne i firmy, – którzy chcą wspomóc nasz Odział psychiatryczny dla dzieci i młodzieży darowizną finansową lub rzeczową zapraszamy do współpracy:

kontakt:

e – mail: sekretariat.ukz@mailuzdrowiska.pl
tel. 22 484 28 01, kom. 667 771 168 (8:00-16:00)

Dary dla pacjentów Oddziału Psychiatrycznego

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------