Zielona energia

Tężnia otwarta dłużej. Zapraszamy także w święta!

Pakiety
TVN_Uzdrowisko Konstancin Zdroj
Fizjoterapeutka z Uzdrowiska Konstancin w autobusie „Uwaga! Koronawirus”
20 marca 2021
spirometria
Co to jest spirometria i dlaczego wykonujemy ją po COVIDzie?
8 kwietnia 2021

Zmieniliśmy czas na letni, dni są coraz cieplejsze i dłuższe, dlatego wydłużamy godziny otwarcia naszej tężni solankowej. Na inhalacje solankowe zapraszamy także w Wielkanoc.

Godziny otwarcia tężni:

  • Wielka Sobota 12:00 – 19:00
  • Niedziela Wielkanocna 12:00 – 19:00
  • pozostałe dni kwietnia 10:00 – 19:00

W kwietniu tężnia solankowa otwarta jest codziennie! Seanse w naszym inhalatorium to doskonałe remedium na przejściową, kapryśną pogodę, która może zwiększa ryzyko infekcji dróg oddechowych. Inhalacje w tężni pomogą uporać się z katarem, stanami zapalnymi układu oddechowego, są polecane także na zapalenie zatok, nadciśnienie tętnicze, a także dla alergików.

Rozpylana solanka wytwarza wyjątkowy mikroklimat, zbliżony do tego, którym cieszyć możemy się nad morzem. Morska bryza na Mazowszu to doskonałe antidotum na stres, negatywne emocje i zmęczenie po np. wiosennych porządkach. Warto zrobić sobie przerwę i w święta odejść od wielkanocnego stołu, iść na spacer do budzącego się do życia Parku Zdrojowego i skorzystać z dobrodziejstw solanki podczas wyciszającego seansu.

Zapraszamy!

Zobacz także:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------